Колектори

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Колекторний фітинг VALTEC VT.4410.NE для пластикової труби.
Колекторні фітинги VALTEC VT.4410.NE для приєднання пластикової труби - це нікельовані латунні з'єднувачі серії CW 617N з накидними гайками і обтискними кільцями з каучуку EPDM. Фітинг колекторний VT.4410.NE застосовується для під'єднання труб з пластику, з шитого поліетилену до інженерних клапан..
Ціна: 116 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг VALTEC VT.4420.NE для металополімерної труби.
Фітинги з обтискним кільцем і накидною гайкою VALTEC VT.4420.NE використовуються для підключення металополімерних трубопроводів до колекторних блоків, колекторів, до радіаторних вузлів і клапанів, що мають різьбове зовнішнє підключення стандарту «євроконус». Головною перевагою латунного фітинга V..
Ціна: 121 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг VALTEC VTc.709.N для поліетиленової труби
Обтискний фітинг для PEX-труб VTc.709 - це латунний колекторний з'єднувач для приєднання труб з поліетилену до колекторних блоків, колекторів марки VTc.500, 560, 580, які мають зовнішню різьбу ½ і «конус» - тип з'єднання. Колекторний фітинг VTc.709 можливо експлуатувати в інженерно - сантехнічних..
Ціна: 110 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг обтискний VALTEC VTc.710.N для металополімерної труби.
Колекторний латунний з'єднувач з обтискним кільцем і накидною гайкою VALTEC серії VTc.710.N - це фітинг, який забезпечує підключення металопластикових або металополімерних труб до виходів розподільного колектора діаметром ½ і типом з'єднання «конус». Установка колекторного фітинга для металопласт..
Ціна: 135 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг з накидною гайкою VALTEC VTc.712.N.
Прес-фітинг з гайкою накидною VALTEC VTc.712.N використовується для з'єднання труб з металопластику з розмірними показниками 16 x 2 мм до колекторних систем VALTEC серії VTc.500, VTc.560 VTc.580 або до трійника колекторного VALTEC серії VTp.734. У прес - фітингу з накидною гайкою VTc.712.N передб..
Ціна: 144 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг з накидною гайкою під «євроконус» VALTEC VTc.712.NE.
Нікельований латунний прес - фітинг VALTEC VTc.712.NE - це високоякісний з'єднувач з переходом на різьбове приєднання за допомогою накидної гайки. Прес-з'єднувач VTc.712.NE використовується для приєднання металополімерних труб і труб з металопластику до колекторних систем Валтек серії VTc.500.NE ..
Ціна: 146 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний блок VALTEC Vtc.588.EMNX з нержавіючої сталі з термостатичними клапанами
Колекторний блок VALTEC Vtc.588.EMNX виконаний з високотехнологічної нержавіючої сталі і застосовується для роздачі потоків по контурах систем опалення радіаторного типу, теплих підлог і стін, і інших систем, де теплоносієм є вода або незамерзаючі гліколеві розчини, температура яких не перевищує ..
Ціна: 2 946 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний блок VALTEC Vtc.589.EMNX з нержавіючої сталі з вбудованими витратомірами
VALTEC Vtc.589.EMNX - це колекторний блок з високоякісної нержавіючої сталі, який укомплектований витратомірами. Колекторний блок Vtc.589.EMNX застосовується для ідеального налаштування розподілу потоків середовища, що транспортується в будівлях різного призначення. Колекторний блок з витратоміра..
Ціна: 3 280 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний блок VALTEC Vtc.594.EMNX
Колекторний блок VALTEC серії Vtc.594.EMNX - це колекторний вузол для підлогових (тепла підлога) і радіаторних систем водяного опалення з ручними і настроювальними запірними клапанами, так є можливість регулювання і монтажу електротермічного сервоприводу. VALTEC Vtc.594.EMNX укомплектований автон..
Ціна: 3 681 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний блок з вбудованими витратомірами VALTEC Vtc.586.EMNX
Колекторний вузол VALTEC Vtc.596.EMNX з вбудованими витратомірами застосовується для рівномірного транспортування теплоносія в опалювальних системах водяного типу, таких як: конвектори, радіатори, теплі підлоги для обігріву майданчиків відкритого типу (стадіони, спортивні підлоги). Максимально до..
Ціна: 4 228 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний блок VALTEC Vtc.586.EMNX з нержавіючої сталі з вбудованими витратомірами
VALTEC Vtc.586.EMNX - це колекторний блок з вбудованими витратомірами, який застосовується для розподілу середовища, що транспортується по вузлах теплих водяних підлог, радіаторах і колекторах. Подаючий колектор на виході оснащений настроювальними ручними клапанами з витратомірами, а зворотний ко..
Ціна: 11 739 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води VALTEC VTc.560.NE з регулюючими вентилями і комплектом ручок
Колектор VALTEC VTc.560.NE з регулюючими вентилями і комплектом ручок використовується для налаштування розподілу напору теплоносія в вузлах теплої підлоги, опалення радіаторного типу, в системах подачі холодної і гарячої води. У комплект з колектором VTc.560.NE входить набір вентильних ручок син..
Ціна: 593 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води із зовнішнім різьбленням VALTEC Vtc.500.N
VALTEC Vtc.500.N - це латунний нікельований колектор для води з 2-4 виходами діаметральними розмірами 1/2 і зовнішнім різьбовим з'єднанням. Відстань між виходами колектора для води VALTEC Vtc.500.N 40 міліметрів. Діаметральні показники безпосередньо самого колектора Vtc.500.N - ¾ ", або 1". Макси..
Ціна: 340 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води під "євроконус" c зовнішнім різьбленням VALTEC Vtc.500.NE
Vtc.500.NE - це нікельований латунний колектор для води з зовнішнім різьбовим приєднанням за стандартом «євроконус». Колектор для води під "євроконус" c зовнішнім різьбленням VALTEC Vtc.500.NE випускається в моделях на 2-4 виходи з діаметральними даними 3/4 ". Колектор Vtc.500.Ne дає можливість р..
Ціна: 478 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води з внутрішнім різьбленням VALTEC Vtc.550.N
Нікельований латунний колектор VALTEC Vtc.550.N - це колектор для води з внутрішнім різьбленням, який випускається в трьох варіаціях - від 2 до 4 виходів з діаметральними розмірами ½ ". Модель колектора для води VALTEC Vtc.550.N представлена ​​колекторами діаметром 3 / 4 і 1 ", і різьбовими патру..
Ціна: 340 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води VALTEC VTc.560.N з регулюючими вентилями і зовнішньою різьбою
Нікельований колектор для води та інших неагресивних середовищ виготовлений з високотехнологічної сантехнічної латуні серії CW617N. Колектор для води з регулюючими вентилями і зовнішньою різьбою VALTEC VTc.560.N випускається в моделях 2, 3, 4 виходами діаметром ½ "з зовнішнім різьбовим з'єднанням..
Ціна: 684 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води з відсічними кранами VALTEC Vtc.580.N
Колектор для води з відсічними кранами VALTEC Vtc.580.N - це нікельований латунний колектор, який з'єднаний з патрубками виходів за допомогою метричної різьби. З'єднання корпуса колектора для води Vtc.580.N з вихідними патрубками герметизовано анаеробним клеєм, який не є шкідливим для рідин, не з..
Ціна: 760 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води з нержавіючої сталі VALTEC Vtc.505.SS з міжосьовою відстанню виходів 50 мм
Колектор з нержавіючої сталі VALTEC Vtc.505.SS з міжосьовою відстанню виходів 50 мм застосовується для рівномірного розподілу потоків води і неагресивних рідин по контурах теплої підлоги, опалювальних радіаторних систем, систем водопостачання. Головною особливістю колектора з нержавіючої сталі VA..
Ціна: 447 грн.
Добавить в сравнение
Колектор для води з нержавіючої сталі VALTEC Vtc.510.SS з міжосьовою відстанню виходів 100 мм
Колектор для води з нержавіючої сталі VALTEC Vtc.510.SS з міжосьовою відстанню виходів 100 мм призначається для багатоповерхових будинків при груповій установці лічильників гарячої та холодної води в сантехнічних вузлах квартир. Відвідні патрубки колектора для води VALTEC Vtc.510.SS мають зовнішн..
Ціна: 779 грн.
Добавить в сравнение
Насосно - змішувальний вузол для теплої підлоги VALTEC COMBI VT.COMBI.0.180
Насосно - змішувальний вузол VALTEC COMBI серії VT.COMBI.0.180 застосовується для теплих підлог водяного типу, де теплоносій, температура якого 20-60 60 ° С, готується методом підмішування води зі зворотної лінії. Налаштування проводиться клапаном з двома ходами, що розміщений в колекторі подачі ..
Ціна: 12 490 грн.
Добавить в сравнение

Якою б складною і дорогою не була діюча система опалення, все одно буде потрібне забезпечення контролю рівномірного нагріву всіх розміщених будинку радіаторів. Колектор вважається таким механізмом, який регулює подачу теплоносія і вирівнює температурний режим у всіх петлях труби. Подібний механізм без праці можна монтувати як в опалювальній системі, так і безпосередньо в тепла підлога.

 

Особливості колекторів опалення

 

Колектори опалення можна назвати розподільними пристроями, що з'єднують кожен з потоків в системі теплої підлоги, холодного, гарячого водопостачання в один. Найчастіше виріб за зовнішнім виглядом нагадує змішувальний вузол, укомплектований елементами за типом витратомірів, сервоприводів, клапанів, кронштейнів, дренажних каналів і так далі.

Залежно від того, скільки присутній елементів опалення, існують колектори , які мають як два, так і дванадцять підключень. Крім усього іншого, гребінки можуть відрізнятися розмірами і наявністю можливість відсікання або регулювання водних потоків. Завдяки розподільним елементам вийде здійснювати контроль температури всіх теплообмінників або приміщення в цілому, тому можна буде розраховувати на значну економію ресурсів.

Колектор для теплої підлоги відрізняється і іншими перевагами. Наприклад, в разі поломки одного з компонентів його можна відключити і при цьому не припиняти обігрів будинку. Якщо клієнт поняття не має, який колектор теплої підлоги варто вибрати, йому краще зв'язатися з грамотними менеджерами, які проконсультують його і нададуть вичерпну інформацію про умови експлуатації.

Колектори опалення відрізняються досить простою системою пристрою. Одна з частин колектора контролює вхідний натиск теплоносія, інша ж - його повернення. Кількість виходів колектора потрібно підраховувати, враховуючи фактичну кількість контурів. Залежно від комплектації колектор опалення може вирішувати різні завдання. Мова йде про:

 

  • повної ліквідації фрагментарності підігріву - площа статі прогріється рівномірно;
  • ліквідації гідравлічного дисбалансу;
  • збалансованої регулювання температурного режиму в усіх наявних контурах;
  • контролі над температурою і витратою теплоносія;
  • абсолютної злагодженості роботи кожної складової системи теплої підлоги / опалення;
  • можливості усунення аварійних ситуацій, при виникненні яких досить буде перекрити краник.

 

Специфіка вибору колекторів

 

Як вже говорилося раніше, колектор опалення дійсно складно монтувати. Але куди складніше правильно вибрати таке обладнання. Перед покупкою варто враховувати кілька параметрів. Один з них - гранично допустимий тиск для моделі. З його допомогою визначається тип матеріалу, з якого виконано виріб. Також потрібно звертати увагу на пропускну спроможність вузла, наявність допоміжних пристроїв і кількість вхідних патрубків (важливо, щоб воно відповідало кількості контурів охолодження).

Колектори Україна можна назвати по-справжньому якісними, якщо вони мають можливість приєднання додаткових елементів. Кожен експлуатаційний параметр обов'язково вказується в паспорті до виробу.

 

Купити колектори на вигідних умовах

 

Інтернет-магазин Valtec пропонує колектори самих різних видів для полегшення взаємодії з опаленням і теплими підлогами. Зібрана продукція зажадає мінімум часу під час пошуку необхідних комплектуючих і при установці. Якість збірки вважається ідеальним, в чому змогли переконатися сотні користувачів.

Якщо уважно ознайомитися з каталогом, стане зрозуміло, що тут пропонуються надійні колектори за доступною вартості. Всі товари виготовлені на заводах Valtec, тому відсутні націнки за послуги посередників. Можлива доставка в українські населені пункти - клієнт отримає продукцію максимально швидко. Успіхів!

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній