Крани на радіатори опалювання Valtec

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Кутовий регулюючий кран для радіатора VALTEC VT.007.LN. (компактний)
Компактний кран для радіатора VALTEC VT.007.LN. - це кутовий радіаторний клапан, який використовується не тільки в опалювальних системах радіаторного типу, але і може використовуватися на трубопровідних магістралях водопостачання для питних і господарських потреб, а також в трубопровідних магістр..
Ціна: 198 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий кран для радіатора VALTEC VT.007.N.
Кран VALTEC VT.007.N. - це кутовий кран для радіатора, який призначається для можливості ручного регулювання обсягу видаткових мас теплоносія через радіатор. Кран для радіатора VALTEC VT.007.N, купити недорого який Ви можете в нашому онлайн магазині, може застосовуватися як налаштовувальний клапа..
Ціна: 263 грн.
Добавить в сравнение
Прямий регулюючий кран для радіатора VALTEC VT.008.N
Прямий регулюючий кран для радіатора VALTEC VT.008.N призначається для плавного ручного регулювання витрати транспортуючого теплоносія в радіаторних водяних мережах. Кран регулюючий VALTEC VT.008.N може також бути використаний в трубопровідних водних магістралях господарсько-питного призначення, ..
Ціна: 281 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий кран для радіатора VALTEC VT.017.N.
Кран радіаторний VALTEC VT.017.N - це кутовий кран для радіатора, який призначається для ручного регулювання витратних мас теплоносія, температура якого не більше 110 ° С, через прилад опалювальної системи. Кран для радіатора VALTEC VT.017.N має внутрішнє і зовнішнє різьбове приєднання. Коли пров..
Ціна: 177 грн.
Добавить в сравнение
Вентиль для радіатора кутовий настроювальний VALTEC VT.019.N.
Кутовий кран для радіатора VALTEC VT.019.N виконаний з високоякісної латуні серії CW617N і може використовуватися для налаштування обмеження витратних мас теплоносія в опалювальних системах водяного радіаторного типу. Крім головного призначення (використання для опалювальних систем), кран для рад..
Ціна: 280 грн.
Добавить в сравнение
Вентиль радіаторний настроювальний прямий VALTEC VT.020.N.
Вентиль для радіатора настроювальний VALTEC VT.020.N. - це прямий радіаторний кран, головним призначення якого є контроль витрат речовини, що транспортується по системі теплоносія під час балансування системи. Конструктивною особливістю настроювального вентиля для радіатора VALTEC VT.020.N. є ная..
Ціна: 296 грн.
Добавить в сравнение
Інжекторний вузол для підключення радіатора VALTEC VT.022.N
Інжекторний вузол VALTEC VT.022.N. використовується для підключення радіатора в одній сантехнічній точці до водяної опалювальної системи. Особливістю даної моделі є наявність зонда, який вводиться в нижній колектор і забезпечує безперебійну циркуляцію теплоносія по системі опалення. Інжекторний в..
Ціна: 800 грн.
Добавить в сравнение
Інжекторний вузол для підключення радіатора VALTEC VT.025.N.
Вузол інжекторний VALTEC серії VT.025.N. застосовується для одноточкового приєднання радіатора до опалювальної системи водяного типу. Транспортування теплоносія через опалювальний прилад досягається введенням зонда інжекторного вузла VT.025.N. в нижній колектор, саме зонд забезпечує прямий і звор..
Ціна: 800 грн.
Добавить в сравнение
Кран для радіатора поліпропіленовий прямий VALTEC VTp.717.V
Кран для підключення радіатора VALTEC VTp.717.V - це прямий радіаторний кран з корпусом з поліпропілену. Поліпропіленовий кран для підключення радіатора VALTEC VTp.717.V застосовується для безпроблемного регулювання і контролю кількості теплоносія, що надходить в прилад опалювальної системи. Кран..
Ціна: 169 грн.
Добавить в сравнение
Кран для радіатора поліпропіленовий кутовий VALTEC VTp.718.V
Кутовий кран для підключення радіатора VALTEC серії VTp.718.V - це радіаторний клапан з корпусом з поліпропілену. Поліпропіленовий кутовий кран для підключення радіатора VTp.718.V призначений для зручного підключення приладу опалення до поліпропіленової трубної магістралі, для точного ручного рег..
Ціна: 315 грн.
Добавить в сравнение
Вузол для нижнього підключення радіатора VALTEC VT.345K.N.
Кран VALTEC VT.345K.N. - це радіаторний кран виконаний в Н-образній формі, і використовується для нижнього приєднання приладів опалення при розміщенні сполучних патрубків на відстані 50 мм між осями. Вузол для нижнього підключення радіатора VALTEC VT.345K.N. призначається для двотрубної системи о..
Ціна: 371 грн.
Добавить в сравнение
Кран для підключення радіатора термостатичний кутовий VALTEC VT.031.N.
Термостатичний кутовий кран для підключення радіатора VALTEC VT.031.N. застосовується для ручного і автоматичного регулювання витрат по трубопровідній магістралі транспортуючого теплоносія через опалювальну систему радіаторного типу. Якщо застосовується кран термостатичний VALTEC для автоматизова..
Ціна: 382 грн.
Добавить в сравнение
Кран для підключення радіатора термостатичний прямий VALTEC VT.032.N.
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Кран для підключення радіатора термостатичний прямий VALTEC VT.032.N. - це радіаторний клапан для налаштування тепловіддачі приладу опалення в режимі ручного або автоматизованого регулювання.   Термостатичний кран VT..
Ціна: 407 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий термостатичний кран для підключення радіатора VALTEC VT.033.N.
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Кран VALTEC VT.033.N - це латунний кран з досить високим ступенем пропускних спроможностей для автоматичного або ручного регулювання витратних мас рідини, що транспортується через прилад радіаторної системи опалення в кутовому ви..
Ціна: 351 грн.
Добавить в сравнение
Прямий термостатичний кран з підвищеною пропускною спроможністю VALTEC VT.034.N.
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Термостатичний кран для підключення радіатора з підвищеною пропускною спроможністю VALTEC VT.034.N. виконаний в кутовому виконанні з високоякісної і довговічної сантехнічної латуні. Головне призначення крана термостатичного VALTE..
Ціна: 378 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий радіаторний терморегулятор VALTEC VT.047.N.
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Кутовий радіаторний терморегулятор VALTEC VT.047.N. застосовується для автоматизованого регулювання і налаштування підтримки температури повітря в приміщеннях будь-якого призначення з максимальною точністю до 1 ° С. Допустимі умо..
Ціна: 467 грн.
Добавить в сравнение
Прямий радіаторний терморегулятор VALTEC VT.048.N.
p { margin-bottom: 0.25cm; line-height: 120%; }a:link { } Радіаторний терморегулятор прямий VALTEC VT.048.N. застосовується для автоматичного налаштування контролю перевитрати теплоносія, що транспортується опалювальною системою. Термостатичний кран VT.048.N. оснащений рідинною термогол..
Ціна: 454 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий радіаторний поліпропіленовий кутовий VALTEC VTp.718.0
Поліпропіленовий кран кульовий серійного номера VTp.718.0 - це гідрокрани кутового типу, призначені для під'єднання трубних магістралей з поліпропілену до теплоприборів радіаторного типу. Кульовий кран з поліпропіленовим корпусом дає можливість своєчасного перекриття руху рідини, що проходить чер..
Ціна: 162 грн.
Добавить в сравнение
Вузол термостатичний для нижнього підключення радіатора VALTEC VT.225K.N
Вузол нижній термостатичний VALTEC серії VT.225K.N представлений в такій комплектації: клапан чотирьохходовий для нижнього підключення моделі VT.225, який має вбудований клапан, що дає можливість проводити балансування системи, термостатичний клапан з ручним ковпачком регулювання VT.180 і набір ф..
Ціна: 1,135 грн.
Добавить в сравнение
Кран для нижнього підключення радіатора VALTEC VT.345R.N
Кран VALTEC VT.345R.N призначений для нижнього під'єднання біметалевих або алюмінієвих радіаторів, де передбачено відстань між осями патрубків, починаючи від 50 мм. У комплектацію крана для радіатора VALTEC увійшли регулювальні вентилі, які виконують функцію своєчасного перекриття потоку і контро..
Ціна: 169 грн.
Добавить в сравнение

Опалювальні радіатори є частиною всієї системи опалення будинку. Тому, незважаючи на досить-таки просту конструкцію, вони вважаються найважливішим елементом. Спочатку може здатися, що потреби в обладнанні даного вироби додатковими технічними пристроями взагалі немає. Однак ніхто не застрахований від непередбачених ситуацій у вигляді аварії, прориву або звичайною заміни вийшов з ладу радіатора. Саме тоді людина починає вибирати магазини, в яких продаються  крани для радіаторів , що перекривають подачу води в радіатор.

Популярна компанія Valtec займається виробництвом подібних кранів, використовуючи в процесі створення спеціальну технологію, завдяки якій в результаті виготовляється унікальний виріб. Пристрої цієї фірми має неймовірну кількість переваг. Наприклад, даний інтернет-магазин пропонує широкий спектр продукції. Крани для радіаторів опалення  випускаються у всіляких видах, тому покупець може вибрати ідеально підходить під свої індивідуальні запити варіант. Існують такі моделі:

  • регулювальні крани, які мають не тільки пряму, а й кутову конструкції. Подібні вироби зводять ймовірність виникнення гідроударів до нуля і відмінно регулює натиск води;
  • крани конструкції Маєвського. За допомогою них з радіаторів випускається повітря, що скупчилося всередині за довгий час. Компанія Valtec трохи видозмінила даний пристрій, надавши їй більш красивий вигляд. Тепер крани Маєвського підійдуть абсолютно для будь-якого інтер'єру.
  • кульові крани. Ця конструкція вважається класикою для опалювальних систем і користується неймовірним попитом.

Також інтернет-магазин продає виключно якісний  кран радіатора опалення . Вироби працюють в неймовірно складних умовах: вони постійно стикаються з водою, а також іншими хімічними елементами. Фахівці ретельно стежать за якістю матеріалів.

Якщо говорити про вартість, то саме передові технології виробництва дозволили зробити ціни на продукцію інтернет-магазину дійсно демократичними. Конкуренти, що продають схожі вироби, не розуміють, як вартість може бути настільки низькою. У вас буде можливість придбати дешевий  кран для радіатора опалення  і при цьому заплатити за нього мінімум.

Вищеописані переваги лише підтверджують той факт, що звертатися необхідно тільки в компанію Валтек. Фахівці, що працюють тут, прекрасно розуміють, як виробляти надійні і довговічні товари. Вдалих покупок!

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній