Крани

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Кран кульовий VALTEC BASE VT.214.N
Кран кульовий VALTEC BASE VT.214 - це рівнопрохідний кран з розширеним ресурсом, який підходить для ремонтно-монтажних робіт в інженерно-сантехнічних системах різної спеціалізації. В основі виробництва кульового крана VALTEC VT.214 лежать передові розробки будівельно-сантехнічної індустрії, і вра..
Ціна: 202 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.215.N
Кульовий кран VALTEC BASE VT.215 - це повнопрохідна ремонтнопригодна модель сантехнічного крана зі значно збільшеними ресурсними параметрами. Особливістю крана кульового Валтек VT.215 є те, що діаметральні розміри крана практично відповідають діаметральним розмірами труб в сантехнічній магістралі..
Ціна: 220 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.217.N
Кран VT.217 - це серія кульових ремонтнопригодних кранів від торгової марки Валтек, з досить великим ресурсом. Корпус кульового крана VT.217 складається з двох елементів з нікельованої латуні, які з'єднуються між собою різьбовими з'єднаннями з пропілметакрилатним проклеюванням, яке допустиме в си..
Ціна: 181 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.218.N
Нікельований латунний кран кульовий VALTEC BASE VT 218 - це модель повнопрохідного сантехнічного крана з можливістю регулювання і ремонту. В основі крана кульового Валтек VT 218 лежить злагоджена проста конструкція, високоякісні латунні основні деталі і тефлонові термостійкі додаткові складові кр..
Ціна: 193 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.219.N
Кран кульовий Валтек VT.219.N - це ремонтнопригодна повнопрохідна модель крана зі збільшеними циклами операцій до 55000. Кульовий кран VALTEC BASE VT 219 виконаний з нікельованої високотехнологічної сантехнічної латуні найвищого ґатунку, і укомплектований ручкою у вигляді «метелик» з потовщеними ..
Ціна: 206 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE з полусгоном VT.227.N.
Кран кульовий VALTEC BASE VT.227.N - це модель прямого рівнопрохідного ремонтопридатного крана з полусгоном від торгової марки Valtec, який має розширений експлуатаційний ресурс до 55000 циклів операцій. Як швидкороз'ємний з'єднувальний елемент кульового крана Валтек VT 227 виступає накидна гайка..
Ціна: 232 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE с полусгоном VT.227.N.W.
Кульовий кран Валтек VT.227.NW - це модель прямого ремонтнопригодного рівнопрохідного сантехнічного крана з полусгоном. Кран кульовий VALTEC BASE VT.227.NW, купити який пропонується у нас в онлайн магазині, можливо використовувати для створення активних сполук в трубопроводі для безпроблемної і б..
Ціна: 232 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий кульовий кран з полузгіном VALTEC BASE VT.228.N.
Кран кульовий VALTEC VT.228.N - це модель кутового повнопрохідного крана з полузгіном і збільшеними експлуатаційними параметрами. Кутовий кульовий кран Валтек VT.228.N укомплектований зручною рукояткою у вигляді «батерфляй» з ущільненими алюмінієвими стінками і епоксидним покриттям червоного коль..
Ціна: 312 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE кутовий з полусгоном і білою ручкою VT.228.NW
Кран кульовий VALTEC серії VT.228.NW - це кутовий повнопрохідний кран - американка, який використовується в ситуаціях, коли на запірну арматуру є ймовірність передачі згинальних процесів через деформаційні моменти в трубопроводі. Як матеріал корпусу кульового крану Валтек серії VT.228.NW використ..
Ціна: 312 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий регулюючий кран для радіатора VALTEC VT.007.LN. (компактний)
Компактний кран для радіатора VALTEC VT.007.LN. - це кутовий радіаторний клапан, який використовується не тільки в опалювальних системах радіаторного типу, але і може використовуватися на трубопровідних магістралях водопостачання для питних і господарських потреб, а також в трубопровідних магістр..
Ціна: 225 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий кран для радіатора VALTEC VT.007.N.
Кран VALTEC VT.007.N. - це кутовий кран для радіатора, який призначається для можливості ручного регулювання обсягу видаткових мас теплоносія через радіатор. Кран для радіатора VALTEC VT.007.N, купити недорого який Ви можете в нашому онлайн магазині, може застосовуватися як налаштовувальний клапа..
Ціна: 299 грн.
Добавить в сравнение
Прямий регулюючий кран для радіатора VALTEC VT.008.N
Прямий регулюючий кран для радіатора VALTEC VT.008.N призначається для плавного ручного регулювання витрати транспортуючого теплоносія в радіаторних водяних мережах. Кран регулюючий VALTEC VT.008.N може також бути використаний в трубопровідних водних магістралях господарсько-питного призначення, ..
Ціна: 320 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий кран для радіатора VALTEC VT.017.N.
Кран радіаторний VALTEC VT.017.N - це кутовий кран для радіатора, який призначається для ручного регулювання витратних мас теплоносія, температура якого не більше 110 ° С, через прилад опалювальної системи. Кран для радіатора VALTEC VT.017.N має внутрішнє і зовнішнє різьбове приєднання. Коли пров..
Ціна: 201 грн.
Добавить в сравнение
Вентиль для радіатора кутовий настроювальний VALTEC VT.019.N.
Кутовий кран для радіатора VALTEC VT.019.N виконаний з високоякісної латуні серії CW617N і може використовуватися для налаштування обмеження витратних мас теплоносія в опалювальних системах водяного радіаторного типу. Крім головного призначення (використання для опалювальних систем), кран для рад..
Ціна: 303 грн.
Добавить в сравнение
Вентиль радіаторний настроювальний прямий VALTEC VT.020.N.
Вентиль для радіатора настроювальний VALTEC VT.020.N. - це прямий радіаторний кран, головним призначення якого є контроль витрат речовини, що транспортується по системі теплоносія під час балансування системи. Конструктивною особливістю настроювального вентиля для радіатора VALTEC VT.020.N. є ная..
Ціна: 321 грн.
Добавить в сравнение
Інжекторний вузол для підключення радіатора VALTEC VT.022.N
Інжекторний вузол VALTEC VT.022.N. використовується для підключення радіатора в одній сантехнічній точці до водяної опалювальної системи. Особливістю даної моделі є наявність зонда, який вводиться в нижній колектор і забезпечує безперебійну циркуляцію теплоносія по системі опалення. Інжекторний в..
Ціна: 909 грн.
Добавить в сравнение
Інжекторний вузол для підключення радіатора VALTEC VT.025.N.
Вузол інжекторний VALTEC серії VT.025.N. застосовується для одноточкового приєднання радіатора до опалювальної системи водяного типу. Транспортування теплоносія через опалювальний прилад досягається введенням зонда інжекторного вузла VT.025.N. в нижній колектор, саме зонд забезпечує прямий і звор..
Ціна: 909 грн.
Добавить в сравнение
Кран для радіатора поліпропіленовий прямий VALTEC VTp.717.V
Кран для підключення радіатора VALTEC VTp.717.V - це прямий радіаторний кран з корпусом з поліпропілену. Поліпропіленовий кран для підключення радіатора VALTEC VTp.717.V застосовується для безпроблемного регулювання і контролю кількості теплоносія, що надходить в прилад опалювальної системи. Кран..
Ціна: 182 грн.
Добавить в сравнение
Кран для радіатора поліпропіленовий кутовий VALTEC VTp.718.V
Кутовий кран для підключення радіатора VALTEC серії VTp.718.V - це радіаторний клапан з корпусом з поліпропілену. Поліпропіленовий кутовий кран для підключення радіатора VTp.718.V призначений для зручного підключення приладу опалення до поліпропіленової трубної магістралі, для точного ручного рег..
Ціна: 375 грн.
Добавить в сравнение
Вузол для нижнього підключення радіатора VALTEC VT.345K.N.
Кран VALTEC VT.345K.N. - це радіаторний кран виконаний в Н-образній формі, і використовується для нижнього приєднання приладів опалення при розміщенні сполучних патрубків на відстані 50 мм між осями. Вузол для нижнього підключення радіатора VALTEC VT.345K.N. призначається для двотрубної системи о..
Ціна: 421 грн.
Добавить в сравнение

Найчастіше, коли в квартирі проводиться ремонт, потрібно також замінювати водопровідні комунікації, що включають в себе різні крани та вентилі. Потрібно розуміти, що від правильності вибору таких елементів безпосередньо залежить безпека мешканців сусідніх квартир. У разі установки неякісної або підробленої продукції максимально підвищиться ризик затоплення.  

 

Особливості кранів і їх принцип дії

 

Крани для води можуть мати велику кількість варіацій, але при цьому всі вони володіють загальними конструктивними елементами. У будь-якому випадку виріб буде включати в себе: загальний корпус або тіло, запірний компонент, ручки ущільнювачі. Причому абсолютно не важливо, чи розглядаються вентилі, трійники з краном, водорозбірні крани або безліч інших різновидів. У всіх випадках конструкція має на увазі чотири вищеописаних елементів, хоча найімовірніше самі деталі будуть трохи відрізнятися.

Кран для води і його корпус безпосередньо залежить від того, яку конкретну задачу він виконує. Звичайні муфтові зразки, наприклад, вбудовані в корпус самої муфти. Кутовий кран володіє кутовим корпусом, адже його основне завдання полягає у формуванні кутових з'єднань, наприклад, на виходах в радіатори опалення. Трійник має трохи інший корпус. Йдеться про розведеної муфті, що цілком очевидно. А ось водорозбірні рішення бувають вбудованими або спеціальними.

Крани для ванної оснащені звичайною ручкою, яка потрібна для управління. Якщо в якості прикладу взяти кульовий кран, то в ньому ручка часто знаходиться лише в двох положеннях (відкрите і закрите). У засувних моделях замість ручки монтований вентиль, а управління механізмом здійснюється за рахунок спіральних обертань.

Якщо ж говорити про ущільнювачах, то без них навряд чи обійдуться робочі механізми в сантехніці. Основа ущільнювачів - це гумові прокладки. У кранах ущільнюють переходи між корпусом і запірним елементом.

 

Поради щодо вибору крана для води

 

Також варто обов'язково розглянути, на що необхідно звертати увагу, коли потрібно вибрати крани на кухню або в іншу кімнату.

 

  • Перед тим як придбати виріб, краще почитати про нього інформацію в мережі Інтернет. Важливо запам'ятати або записати маркування, поцікавитися розміром і вагою вироби, а також переконатися в тому, що ви купуєте оригінал.
  • Потрібно уважно оглянути продукцію, вивчити її маркування. На якісних вироби важливу інформацію добре видно (особливо мова йде про дату виробництва та країні-виробнику).
  • Кран не должен иметь трещин, наплывов и неровностей. Важно, чтобы стенки были равномерными в плане толщины.
  • Зеркало затвора крана должно блестеть, а не быть тусклым.
  • Самые качественные изделия оснащены латунным корпусом, менее надежными – цинком. Чтобы понять, какой материал является основой изделия, нужно немного поцарапать покрытие – под ним должен появиться металл светло-желтого оттенка.
  • Лучше не покупать кран для ванной по слишком низкой цене. Качественные модели вряд ли будут самыми дешевыми. Если вам продают товар без чека и гарантийного талона – это подделка.

 

Конечно же, на глаз точно не получится материал, из которого создан кран на кухню для холодной либо горячей воды. Также вряд ли можно будет определить толщину стенок. Самым безопасным способом покупки качественного товара будет обращение к официальным дистрибьюторам.

 

Купить кран для воды по доступной цене

 

Вышеописанная надежная и долговечная продукция, идущая под брендом Valtec, создается на предприятиях, расположенных в разных странах мира. Вне зависимости от того, где производятся краны, главное отличительное качество подобных товаров – это отличная прочность и идеальные эксплуатационные показатели. Подобного удалось достичь, поскольку сотрудники компании пристально контролируют и тестируют готовую продукцию.

В украинском представительстве компании каждый может рассчитывать на приобретение высококачественных кранов. Чтобы обеспечить клиентам максимально удобный выбор, к каждой товарной позиции предлагается краткое описание, состоящее из основных технических характеристик. В случае необходимости можно будет позвонить специалисту, проконсультироваться с ним и получить полезные рекомендации, профессиональные советы, связанные с целесообразностью применения тех или иных образцов в конкретном случае. Удачи!

 

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній