ОБТИСКНІ ФІТИНГИ для труб Valtec

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Фітинг обтискний з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTm.301.N.
Прямий фітинг VALTEC VTМ 301 виконаний з високоякісної нікельованої латуні відповідно ГОСТу (ДСТУ) 6357. Обтискний фітинг з переходом на зовнішнє різьблення прийнято використовувати для з'єднання металополімерних труб, різьбових компонентів системи, як в обплітальних, так і в спіральних рукавах. ..
Ціна: 77 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTМ 302.N.
Прямий двосторонній металопластиковий фітинг VALTEC серії VTМ 302 зроблений з високотехнологічної нікельованої латуні. Обтискні фітинги VALTEC VTm.302 застосовуються в з'єднаннях металополімерних труб, які мають достатню пропускну здатність до деталей інженерних систем із зовнішніми різьбовими пі..
Ціна: 82 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний прямий фітинг VALTEC VTМ 303.N.
Прямий обтискний фільтр VALTEC VTМ 303 виконаний з якісної нікельованої латуні відповідно ДСТУ 6357. Фітинг двосторонній призначається для з'єднань труб на основі зшитого, звичайного або термостійкого поліетилену. Обтискний фітинг VALTEC серії VTМ 303 має ряд видимих ​​переваг серед аналогів інши..
Ціна: 120 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг - трійник VALTEC VTm.331.N.
Фітинг обтискний VALTEC VTМ 331.N - це нікельований латунний трійник, що використовується як з'єднувач трьох металопластикових труб і інших компонентів інженерних систем, однакових, або різних по діаметру, для можливості створення роз'ємного з'єднання з достатньою пропускною здатністю. Номенклату..
Ціна: 178 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг обтискний - трійник з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTm.332.N.
Фітинг-трійник обтискний з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTМ 332 використовується для металопластикових труб і труб зшитого типу з достатньою пропускною здатністю. Основа фітингу VALTEC VTm 332 і накидна гайка виконані з латуні з гальванопокриттям з нікелю.   Латунний фіти..
Ціна: 161 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг - трійник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTm.333.N.
Обтискний фітинг-трійник VALTEC VTМ 333.N. виконаний з високоякісного матеріалу - латуні з нікелевим покриттям. Тристоронній обтискний фітинг з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC серії VTМ 333.N застосовується для приєднання елемента інженерної системи з нарізним підключенням до трубопроводу..
Ціна: 155 грн.
Добавить в сравнение
Кутова прохідна водорозетка з кріпленням VALTEC VTМ 334.N.
Нікельована латунна кутова водорозетка з кріпленням VALTEC VTm 334 виступає в якості з'єднувача металопластикових трубопроводів з іншими компонентами сантехнічних систем, які мають підключення різьбленням. Водорозетка VALTEC VTm 334 має внутрішню трубну різьбу у відповідності з нормами ГОСТ (ДСТУ..
Ціна: 264 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг обтискний - хрестовина VALTEC VTМ 341.N.
Обтискний фітинг VALTEC серії VTМ 341.N. - нікельована латунна хрестовина, яка використовується для розгалуження металопластикових трубопроводів, приєднання відразу чотирьох труб і створення сантехнічної розводки. Хрестовина VALTEC серії VTМ 341.N. використовується для різьбових з'єднань трубопро..
Ціна: 291 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг - кутник VALTEC VTm.351.N.
Обтискний фітинг - куточок Valtec VTm.351.N. - це скріплений двосторонній з'єднувач, що використовується для приєднання двох рівних по діаметру труб під прямим кутом. Куточок VALTEC серії VTМ 351.N виконаний з високотехнологічної латуні з нікелевим верхнім покриттям. Ущільнювальні кільця обтискно..
Ціна: 123 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг обтискний - кутник з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTМ 352.N.
Основа обтискного фітингу - кутника з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC Vtm.352 виготовлена ​​з високоякісної нікельованої латуні з каучуковим ущільнювачем. Металопластиковий кутник VALTEC Vtm.352.N. використовується в якості з'єднувального елемента труб під прямим кутом до компонентів вод..
Ціна: 103 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг - кутник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTm.353.N
Фітинг - кутник обтискний VALTEC VTМ.353 може використовуватися в сантехнічних системах питного, господарського, технологічного трубопроводу, а також в системах подачі гарячої води і опалення, де передбачене різьбове з'єднання. Косинець з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC Vtm.353 застосовує..
Ціна: 97 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг - кутник з кріпленням  VALTEC VTm.354.N.
Обтискна водорозетка з переходом на внутрішнє різьблення і надійним кріпленням Valtec VTМ.354.N застосовується в якості з'єднувального елемента трубопроводу і компонента сантехнічної системи під прямим кутом для формування роз`ємного різьбового сполучення з достатньою пропускною здатністю. Основа..
Ціна: 151 грн.
Добавить в сравнение
Обтискний фітинг - кутник із зовнішнім різьбленням і кріпленням VALTEC VTm.355.N.
Водорозетка - кутник VALTEC серії VTm 355 із зовнішнім різьбленням і кріпленням призначається для формування різьбових з'єднань трубопроводу з металополімерних матеріалів на основі термостійкого, звичайного або зшитого поліетилену. Фітинг - кутник VALTEC з кріпленням може встановлюватися в сантех..
Ціна: 145 грн.
Добавить в сравнение
Ущільнювальне штуцерне кільце з EPDM VALTEC VTm.390.0.
Штуцерне ущільнювальне кільце VALTEC VTm.390.0 виготовлено з видобутого синтетичним способом високоякісного каучуку EPDM, який володіє відмінними показниками якості. Кільце ущільнювача VALTEC VTm.390.0 використовується в обтискних фітингах при механічних пошкодженнях основних ущільнень або при не..
Ціна: 2 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг VALTEC VT.4410.NE для пластикової труби.
Колекторні фітинги VALTEC VT.4410.NE для приєднання пластикової труби - це нікельовані латунні з'єднувачі серії CW 617N з накидними гайками і обтискними кільцями з каучуку EPDM. Фітинг колекторний VT.4410.NE застосовується для під'єднання труб з пластику, з шитого поліетилену до інженерних клапан..
Ціна: 108 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг VALTEC VT.4420.NE для металополімерної труби.
Фітинги з обтискним кільцем і накидною гайкою VALTEC VT.4420.NE використовуються для підключення металополімерних трубопроводів до колекторних блоків, колекторів, до радіаторних вузлів і клапанів, що мають різьбове зовнішнє підключення стандарту «євроконус». Головною перевагою латунного фітинга V..
Ціна: 113 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг VALTEC VTc.709.N для поліетиленової труби
Обтискний фітинг для PEX-труб VTc.709 - це латунний колекторний з'єднувач для приєднання труб з поліетилену до колекторних блоків, колекторів марки VTc.500, 560, 580, які мають зовнішню різьбу ½ і «конус» - тип з'єднання. Колекторний фітинг VTc.709 можливо експлуатувати в інженерно - сантехнічних..
Ціна: 102 грн.
Добавить в сравнение
Колекторний фітинг обтискний VALTEC VTc.710.N для металополімерної труби.
Колекторний латунний з'єднувач з обтискним кільцем і накидною гайкою VALTEC серії VTc.710.N - це фітинг, який забезпечує підключення металопластикових або металополімерних труб до виходів розподільного колектора діаметром ½ і типом з'єднання «конус». Установка колекторного фітинга для металопласт..
Ціна: 126 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг обтискний з накидною гайкою Valteс VTm.322.N
Обтискні фітинги серії VTm.322.N - це з'єднувачі з накидною гайкою, які застосовуються в системах побутової водоподачі, як гарячої, так і холодної, в тому числі, і питного призначення, в системах обігріву водяного типу, а також на промислових підприємствах, де є необхідність транспортування рідин..
Ціна: 103 грн.
Добавить в сравнение

Обтискні фітинги для сталевих труб

Фітинги представляють собою спеціальні вироби, які використовуються для з'єднання труб. Вони застосовуються практично у всіх трубопровідних системах. Стикування труб за допомогою фітингів є достатньо надійною. Особливою популярністю зараз користуються обтискні фітинги . Вони володіють деякими важливими перевагами, серед яких зручність установки, простота. Вони відрізняються також високим ступенем надійності. Конструкція є досить міцною, що гарантує тривалу експлуатацію.

Такі фітинги можуть використовуватися по кілька разів. Наприклад, труби можна зістикувати, використовувати їх певний час, а потім прибрати конструкції. Елементи фітингів залишаються цілими, що дозволяє їх ефективно застосовувати в майбутньому. Обжимний фітінг з цієї причини може бути дуже економним у використанні. Якщо монтаж відбувається зі сталевими трубами, то для установки фітингів навіть не потрібно використання спеціального інструменту. Весь процес відрізняється простотою, швидкістю. Нерідко це є дуже значним плюсом. Завдяки цьому типу фітингів побудувати трубопровід різних розмірів можна в стислі терміни. Він буде надійно виконувати основні функції.

Металопластикові труби також дуже просто монтуються за допомогою обтискних фітингів. Процедура забирає трохи часу. Тому багато хто намагається придбати обтискні фітинги для сталевих труб і для виробів з інших матеріалів. Фітинги в будь-якому випадку зможуть забезпечити потрібний рівень якості, герметичності. З'єднання даного типу не схильне до корозійних процесом, що у випадку з трубами надзвичайно важливо. Надійний фітінг від перевіреного виробника забезпечить міцність конструкції на належному рівні. Головне купувати їх в перевіреному місці. Це є своєрідною гарантії використання обтискних фітингів по максимуму їх можливостей.

Обтискні фітинги дуже надійні. Вони можуть застосовуватися з найрізноманітнішими видами труб, наприклад, поліетиленовими, мідними, сталевими і т.д. Якісний фітінг обжимной дозволить швидко і чітко зробити стикування труб. До основних переваг відноситься універсальність, простота монтажу, тривалий термін використання, несхильність виникнення іржі. Прийнятна вартість також може бути віднесена до певних переваг такої продукції. У нас легко придбати кращі за всіма параметрами фітинги обжимного типу. Представлений гідний асортимент, адекватні ціни.

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній