Фітинг на Поліпропіленові труби Valtec

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Поліпропіленовий фітинг з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTp.701.0
Фітинг VTP.701.0 від італійського бренду VALTEC з переходом на зовнішнє різьблення необхідно придбати в тих випадках, коли створюються на довгі роки надійні і якісні системи водопостачання, опалення та транспортування інших рідин, які є неагресивними до застосовуваних матеріалів.   Ч..
Ціна: 57 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг з переходом на внутрішню різьбу VALTEC VTp.702.0
Прямий фітинг VALTEC VTP.702.0 підійде для з'єднання трубопроводу за допомогою поліфузіонного зварювання (при необхідності опалювати приміщення або проведення питного або гарячого водопостачання). Товар з внутрішнім різьбленням, який відповідає європейському стандарту якості, має спеціальний шест..
Ціна: 42 грн.
Добавить в сравнение
Рівнопрохідний поліпропіленовий фітинг VALTEC VTp.703.0
Рівнопрохідний фітинг VTp 703 незамінна муфта для з'єднання між собою труб і інженерних систем. Сьогодні фітинги з поліпропілену займають перші позиції в рейтингу і це відбувається не спроста, вся справа в їх високій якості, в їх витривалості, відмінній переносимості високих температур, стійкості..
Ціна: 5 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - муфта перехідна внутрішня-зовнішня VALTEC VTp.704.0
Перехідна внутрішня-зовнішня муфта Valtec Vtp.704.0 дуже корисний вид арматури при монтажних роботах з трубопроводом, так як при установці труб з різними діаметрами, технічні вимоги стають менш жорсткими. Виріб можна встановлювати в будь-якому трубопроводі з активними середовищами. Як правило, ни..
Ціна: 24 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - муфта перехідна VALTEC VTp.705.0
Якщо Ви плануєте прокладати труби, приховані в плінтусі, за екраном, в штобі, шахті або каналі, створюючи якісні системи опалення або холодного і гарячого водопостачання, то Вам дійсно потрібно купити поліпропіленову перехідну муфту Valtec Vtp.705.0. Товар має невелику вагу, тому Ви зможете легко..
Ціна: 5 грн.
Добавить в сравнение
Прямий поліпропіленовий фітинг під ключ з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTp.706.0
Прямий фітинг Vtp 706 Valtec з'єднує між собою труби і компоненти інженерної системи шляхом розтрубної зварки. Для виготовлення даного фітингу використовували високоякісну сантехнічну латунь і новітній поліпропілен, який надає даній муфті величезну кількість плюсів, а саме високу зносостійкість, ..
Ціна: 181 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг під ключ з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTp.707.0
Фітинг під ключ із зовнішнім різьбленням VTp 707, незважаючи на маленькі розміри виконує дуже важливу функцію, його ключовим завданням є з'єднання труб з інженерними системами. Він підійде для систем з будь-яким призначенням, будь-то опалювальна, холодна водна, гаряча водна і питна система. &..
Ціна: 196 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг з накидною гайкою VALTEC VTp.708.0
Прямий фітинг VTp 708 - це комбінована муфта, що призначена для з'єднання між собою труб і інженерних систем в опалювальних, водних і питних системах з температурою не вище 95 градусів. Сьогодні поліпропіленові фітинги вважаються найкращим рішенням, тому що вони надійні, завдяки своїм розмірам пі..
Ціна: 61 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - патрубок під накидну гайку VALTEC VTp.721.0
При монтажних роботах з трубопроводом, приділяйте особливу увагу арматурі, яка повинна мати три важливі показники: довговічність, міцність і надійність. Саме так можна охарактеризувати патрубок під накидну гайку VTP.721.0 із зовнішнім різьбленням італійського бренду Valtec.   Часто б..
Ціна: 54 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - штуцер з накидною гайкою, внутрішнє різьблення VALTEC VTp.722.0
..
Ціна: 64 грн.
Добавить в сравнение
Монтажна планка поліпропіленова з водорозетками VALTEC VTp.724.0
Поліпропіленова монтажна планка з водорозетками Vtp.724.0 від Valtec, яка кріпитися на стіну, необхідна при монтажних роботах з трубопроводами. За допомогою даного товару у вас вийдуть якісні та надійні з'єднання поліпропіленових труб (при розтрубній пайці), які утворюють системи опалення, а тако..
Ціна: 128 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - трійник VALTEC VTp.731.0
Поліпропіленовий трійник VALTEC VTP.731.0 білого кольору, діаметр якого 20 мм, якісний і виготовлений з високоміцних матеріалів (поліпропілен марки ppr 100 і класом PN 25), тому Ви зможете його використовувати протягом багатьох років. Фітинг призначений для з'єднання 3 поліпропіленових труб з одн..
Ціна: 7 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - трійник з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTp.732.0
Вибираючи поліпропіленовий трійник Vtp.732.0 з внутрішнім різьбленням від італійського виробника під назвою Valtec, Ви віддаєте перевагу якості, надійності і довговічності на довгі роки.Товар призначений для з'єднання трьох труб з пропілену в систему опалення, гарячого або холодного водопостачанн..
Ціна: 51 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - трійник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTp.733.0
Трійник з переходом на зовнішнє різьблення VTp 733 Valtec виготовлений з високоякісного, новітнього поліпропілену, завдяки чому значно зросла його витривалість і шумоізоляція. Даний фітинг призначений для створення з'єднання між трубами і інженерними системами в домашніх, цивільних і промислових ..
Ціна: 67 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий колекторний фітинг - трійник з зовнішньою різьбою VALTEC VTp.734.0
Поліпропіленовий колекторний трійник Vtp.734.0 від фірми Valtec Ви зможете купити в магазині РемАрматура за найнижчою ціною! Ми гарантуємо оперативну доставку по всій території України (в Одесу, Київ, Дніпро, Харків, Херсон та інші міста) будь-яким зручним для Вас способом.   На сайт..
Ціна: 110 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - трійник перехідний VALTEC VTp.735.0
Перехідний трійник Valtec VTp 735 з'єднує між собою три трубопроводи шляхом розтрубної зварки. Виконаний з високоякісного поліпропілену, витримує високі температури і тиск в 25 бар. Його можна використовувати в опалювальних, водних холодних, водних гарячих і питних системах.   Даний ..
Ціна: 13 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг поліпропіленовий - хрестовина VALTEC VTp.741.0
Хрестовина VTp 741 від Valtec це якісний поліпропіленовий фітинг, призначення якого полягає в створенні з'єднання між чотирма різними трубопроводами. Поліпропіленові фітинги не спроста займають лідируюче місце на ринку, вони не переносять струм, не запалюються, вони добре переносять висок..
Ціна: 13 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - кутник VALTEC VTp.751.0
Поліпропіленовий кутник VTP.751.0 від відомого італійського бренду VALTEC допоможе створити дійсно міцні і надійні з'єднання з труб з однаковим діаметром на довгі роки. Розтрубне зварювання проводиться під прямим кутом, з дотриманням всіх правил безпеки.   Матеріал корпусів кожного т..
Ціна: 6 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - кутник з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTp.752.0
Особливістю кутника Vtp 752 від Valtek є наявність переходу на внутрішнє різьблення. Він з'єднує між собою труби і інженерні системи. Даний фітинг можна назвати універсальним, оскільки він підходить для будь-якого типу водопостачання, єдине, не варто його використовувати в системах з температ..
Ціна: 51 грн.
Добавить в сравнение
Поліпропіленовий фітинг - кутник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTp.753.0
Косинець 753 Valtec. На сьогоднішній день поліпропіленові фітинги є найвдалішим рішенням для систем водопостачання, вони славляться міцністю, витримують високі температури, при цьому монтаж їх займає кілька хвилин, а доставка їх не становить жодних проблем через маленьку вагу. Ми пропонуємо Вам о..
Ціна: 62 грн.
Добавить в сравнение

Всього лише кілька десятиліть тому навряд чи хтось міг подумати про те, що системи водопостачання та опалення будуть встановлювати за допомогою труб поліпропіленового типу, а також фітингів замість традиційних металевий конструкцій. Сьогодні трубопроводи користуються неймовірною затребуваністю і це нітрохи не дивно. Саме цей виріб робить процес інсталяції легким і зручним. Більш того,  фітинги для поліпропіленових труб  не іржавіють, а також можуть витримувати досить-таки сильно тиснуть. Вони здатні функціонувати в різному діапазоні температур і без праці переносять замерзання джерела в трубах, що надає їм довговічності і хорошій надійності.

Якщо професійно монтувати  поліпропіленові фітинги  компанії Valtec, то вони гарантовано прослужать десятки років. А ось аналоги інших брендів функціонують не так довго. Ще одним їх перевагою є демократична вартість, яка є в рази нижче сталевих елементів систем опалення та водопостачання.

Серед основних переваг вищеописаних виробів хотілося б виділити такі:

  • завдяки низькій шорсткості фітинги на труби дозволяють підвищувати пропускну здатність трубопроводів.
  • мають відмінну міцність і гнучкість, яка досягається армуванням;
  • стійкі до появи іржі при постійному температурному і хімічному впливі;
  • завдяки фітингів Valtec забезпечується надійна експлуатація трубопроводів протягом десятиліть;
  • забезпечують комфортне транспортування, оскільки мають малу вагу.

Якщо у вас виникла необхідність прокладки водоснабдітельной або опалювальної систем в Україні, то використовуйте виключно  фітинги поліпропіленові . Придбати їх на вигідних умовах можна в інтернет-магазині Valtec, каталог якого налічує масу складових, потрібних для облаштування різних систем.

Прайс-лист компанії містить велику кількість різних елементів для проведення професійної установки. Фірма продає вироби власного виробництва. Будь-який користувач відразу відзначить низьку вартість продукції, яка дійсно по кишені кожному. Товари можна одержувати як оптом, так і одинично. Будьте впевнені, даний інтернет-магазин виправдає ваші очікування, оскільки ви гарантовано отримаєте якісні  поліпропіленові труби і фітинги , заплативши за них мінімум. А подібне сьогодні є великою рідкістю. Бажаємо успіхів!

 

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній