Прес фітинги

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Прес-фітинг з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTm.201.N.
Прес-фітинг VALTEC VTm.201.N - прямий двосторонній з'єднувач з переходом на зовнішнє різьблення, який використовується в металопластикових або поліпропіленових трубопроводах, в яких передбачено пряме різьбове з'єднання. Прес-фітинг VALTEC серії VTm.201.N має корпус з високотехнологічної нікельова..
Ціна: 79 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг з переходом на внутрішнє різьблення VALTEC VTm.202.N
Прес-фітинг VALTEC VTm 202 - прямий з'єднувач з переходом на внутрішнє різьблення. Фітинг VTm.202.N забезпечує найякісніше з'єднання металопластикових труб і PEX-труб в опалювальних водяних системах, в системах подачі гарячої та холодної води, а також у високотехнологічних трубопроводах, які тран..
Ціна: 83 грн.
Добавить в сравнение
Прямий прес-фітинг VALTEC VTm.203.N
Фітинг VALTEC VTm.203.N - це прямий прес-з'єднувач для створення міцних трубопровідних магістралей в головних інженерно-сантехнічних системах, де в якості елементів, що з'єднуються виступають металополімерні труби і РЕХ-труби. В асортименті прес-фітингів VALTEC моделі VTm.203.N представлені модел..
Ціна: 78 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг з накидною гайкою VALTEC VTm.222.N
Прес - фітинг VALTEC VTМ.222. з накидною гайкою застосовується для трубопровідних з'єднань з сантехнічними елементами, що мають зовнішнє різьбове з'єднання. В якості з'єднувальних елементів можуть бути труби з термостійкого або зшитого поліетилену, металопластикові та поліпропіленові труби. &..
Ціна: 90 грн.
Добавить в сравнение
Кутові прес-фітинги з монтажною планкою VALTEC VTm.224.N
Монтажна планка з кутовими прес - фітингами VALTEC VTМ.224.N використовується для приєднання водяних змішувачів з точною лінійною відстанню між осей 150 мм для труб із зшитого поліетилену або труб з металопластику за допомогою високоякісних прес-з'єднань. Муфта прес-фітингу VTm.224.N має трубну р..
Ціна: 450 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - трійник VALTEC VTm.231.N.
Трійник прес-фітинг VALTEC VTm 231 використовується для створення активних трубних з'єднань тільки з труб з пластику та металопластику, в установці яких неможливо проводити пайку. Прес-фітинг трійник VALTEC VTm 231.N в VALTEC - KIEV виконаний з високоякісних сантехнічних матеріалів: корпус прес-ф..
Ціна: 149 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - трійник з переходом на внутрішнє різьблення VTm.232.N
Прес-фітинг VALTEC серії VTm.232.N - з'єднувальний трійник з переходом на внутрішнє різьблення, який використовується для труб з металопластику та інших металополімерів в якості з'єднувального елемента з системами водопостачання, в автономних системах подачі і перекачування холодної води. Прес-фі..
Ціна: 157 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг- трійник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTМ.233.N
Прес-фітинг VALTEC серії VTm.233.N - трійник - з'єднувач з переходом на зовнішнє різьблення. За допомогою такого фітингу - трійника можна створити будь-яку сантехнічну розводку з труб з металопластику або інших металополімерів. З'єднання з використанням прес-фітингу трійника Валтек VTm.233.N вихо..
Ціна: 142 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий прес-фітинг-трійник з кріпленням VALTEC VTМ.234.N
Прохідний кутовий з'єднувач Валтек серії VTm.234 - це прес-фітинг - трійник з кріпленням, який доречно використовувати в опалювальних системах підлогового і радіаторного типу, в системах подачі води і газопостачанні, а також для створення розводок різних підземних трубних магістралей. А ось викор..
Ціна: 288 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - кутник VALTEC VTМ.251.N
Прес-фітинг VALTEC VTm.251 - це з'єднувач-кутник, який забезпечує високоякісне з'єднання трубних магістралей з металопластику або зшитого поліетилену під прямим кутом. Головним відмінним параметром даних виробів є особливості їх конструктивних характеристик, тобто відмінна якість всіх деталей пре..
Ціна: 109 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий прес-фітинг з переходом на внутрішнє різьблення VTm.252.N.
Прес-фітинг - кутовий торгової марки Валтек серії VTm.252.N застосовується для сполучних операцій в інженерно-сантехнічних вузлах з металопластикового або із зшитого поліетилену труб. З'єднувач - кутник з переходом на внутрішнє різьблення використовується в підлогових і радіаторних системах опале..
Ціна: 103 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - кутник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTm.253.N
Кутовий з'єднувач з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTm.253.N виконаний з високоякісних сантехнічних матеріалів. Корпус прес-фітинга з нікельованої сантехнічної латуні, гільза виробу з технологічної нержавійки, два ущільнювальних кільця, які застосовуються для кожного штуцера з нейлону. Г..
Ціна: 92 грн.
Добавить в сравнение
 Кутовий прес-фітинг з кріпленням VTm.254.N.
Прес-фітинг VALTEC VTm.254.N – це кутова водорозетка з кріпленням, яка застосовується для сполучних операцій в трубопроводі з металопластику або металлополімерів. Універсальність даних виробів полягає в тому, що вони можуть використовуватися практично у всіх сантехнічних системах, включаючи опале..
Ціна: 182 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - кутник з кріпленням і зовнішнім різьбленням VTm.255.N
Кутовий прес-фітинг Валтек серії VTm.255 - це водорозетка з кріпильним елементом і зовнішнім різьбленням, яка призначена для установки металополімерної або металопластикової труби шляхом технологічного обтиснення для конструювання висококласних міцних і довговічних сполук з достатньою пропускною ..
Ціна: 164 грн.
Добавить в сравнение
Роз'ємний прямий прес-фітинг VTm.263.N
Двосторонній прямий рівнопрохідний з'єднувач VALTEC VTm.263 - прес-фітинг, який складається з основного корпусу і двох додаткових деталей - одна зовнішньо-різьбова, друга - з накидною гайкою. Роз'ємний прес-фітинг Валтек VTm.263.N в VALTEC - KIEV використовується для створення трубопровідного з'є..
Ціна: 214 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - кутник з хромованою трубкою VALTEC VTm.281.N
Прес-фітинг Valtec VTМ.281 з хромованою трубкою з високотехнологічної сантехнічної нікельованої латуні застосовується для створення надійних і міцних сполучних вузлів з великою пропускною здатністю при установці нижнього радіаторного опалення та приєднання його до трубопроводу їх металополімерних..
Ціна: 405 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - трійник з хромованою латунною трубкою VALTEC VTm.282.N
Прес-фітинг - трійник VALTEC VTm.282.N з хромованою трубкою має товщину стінки 1 мм і зовнішній діаметр - 15 мм. Прес-трійник Валтек VTm 282 призначений для підключення радіатора при двотрубних променевих системах опалення та приєднання опалювальних приладів до трубопроводу з металопластикових аб..
Ціна: 414 грн.
Добавить в сравнение
Гільза для прес-фітинга VTm.290.N
Гільза для прес - фiтинга VALTEC VTm.290.N з обоймою-фіксатором застосовується з металопластиковими трубами різних по діаметру, тому даний виріб є практично ідеальним для монтажу трубопровідних магістралей. Основа гільзи для прес-фiтинга VTm.290.N виконанa з високотехнологічної пластичної нержаві..
Ціна: 26 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг - хрестовина VALTEC VTm.241.N.
Прес-фітинг Валтек серії VTm.241.N - це латунна хрестовина для створення активних сполук чотирьох металопластикових труб способом механічного обтиску для створення високотехнологічних довговічних сполук з досить великою пропускною здатністю. До асортименту прес - фітингів - хрестовин VALTEC входя..
Ціна: 262 грн.
Добавить в сравнение
Прес-фітинг з накидною гайкою VALTEC VTc.712.N.
Прес-фітинг з гайкою накидною VALTEC VTc.712.N використовується для з'єднання труб з металопластику з розмірними показниками 16 x 2 мм до колекторних систем VALTEC серії VTc.500, VTc.560 VTc.580 або до трійника колекторного VALTEC серії VTp.734. У прес - фітингу з накидною гайкою VTc.712.N передб..
Ціна: 144 грн.
Добавить в сравнение

Для створення комунікаційних систем в будинку в даний час активно використовується металопластик. Його застосовують не тільки в будівлях для житла, але і в заводських приміщеннях. Монтаж труб на увазі придбання такої деталі як  прес фітінг . Цей елемент забезпечує якісне з'єднання труб.

Пристрій прес-фітинга

Дані деталі бувають декількох видів, проте всі вони включають типові елементи і мають одне і те ж пристрій. Вид прес фітинга залежить від форми корпусу, який виконаний муфтою, кутом або трійником. Корпус може бути зроблений з міді або латуні.

Основа прес фітинга - гільза, для виробництва якої береться нержавіюча сталь. Стисла спеціальним чином вона не втрачає заводську форму навіть після декількох років використання. З'єднувальним елементом між гільзою і корпусом виступає кліпса в формі еластичного кільця.

Крім з'єднує функції кліпса захищає від гальванічних струмів. Прес фітинги для металопластикових труб  монтуються із застосуванням преса для обтиску гідравлічного або ручного типу.

Вибір прес фітингів

Асортимент, в якому представлені  прес фітинги , досить великий, щоб виконати розводку труб будь-якого плану. Для установки трубопроводу лінійного типу використовують муфти та перехідники. Щоб повернути трубу або розгалузилася її застосовуються всілякі хрестовини, куточки і трійники. Існують також комбіновані елементи, за допомогою яких можна прикріплювати металопластикові труби до звичайних трубах, виготовленим з металу.

Правильна установка даних деталей дозволяє створити нероз'ємні з'єднання. Вони мають безліч переваг, основним з яких є висока міцність. У зонах стикування труб, на яких встановлені латунні або  мідні прес фітинги , робочий тиск допускається в розмірі 10 атмосфер.

При грамотному монтажі виробники елементів обіцяють тривалий експлуатаційний термін - понад 50 років безперервного використання. В ході експлуатації властивості прес фітингів не змінюються і не потребують спеціального обслуговування. Це дозволяє монтувати їх в приховані конструкції труб.

Що стосується установки деталей, цю роботу можна довірити як професіоналу, так і зробити самостійно після уважного вивчення інструкцій. Хороший вибір прес фітингів різних конфігурацій представлено в каталозі нашого інтернет магазину.

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній