Фітинги латунні різьбові для труб Valtec

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Кутовий різьбовий фітинг VALTEC VTr.090.N.
Фітинг - кутник Valtec серії VTr.090.N - це різьбовий з'єднувач, який використовується для можливості створення активних роз'ємних з'єднань з достатньою пропускною спроможністю труб з металополімерів, сталі, міді однакових діаметральних параметрів з елементами інженерно-сантехнічної системи, прил..
Ціна: 103 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - кутник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTr.092.N.
Кутовий різьбовий фітинг VALTEC серії VTr.092.N використовується для установки мідних, сталевих і металополімерних трубопроводів, арматурних підключень, підключень інженерних приладів і сантехнічного технологічного обладнання, якщо у них передбачені патрубки з різьбою. Фітинг - кутник різьбовий з..
Ціна: 101 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий різьбовий фітинг із зовнішнім різьбленням VALTEC VTr.093.N.
Різьбовий фітинг - кутник VALTEC VTr.093.N. - це з'єднувач із зовнішнім різьбовим підключенням. Фітинг - кутник VTr.093.N. може бути використаний в сполучних і монтажних процесах, де однією стороною виступають різні елементи інженерно-сантехнічної системи, а другою стороною трубопровід з металопл..
Ціна: 115 грн.
Добавить в сравнение
Роз'ємний кутовий різьбовий фітинг - згін VALTEC VTr.098.N.
Різьбовий фітинг - згін VALTEC серії VTr.098.N. - кутовий роз'ємний з'єднувач з накидною гайкою в якості з'єднуючого елемента труб з компонентами інженерних систем. Кутова американка VTr.098.N. виконана з високотехнологічної гарячепресованої латуні, зверху деталі різьбового фітингу нікельовані, щ..
Ціна: 197 грн.
Добавить в сравнение
Різьбовий фітинг - трійник VALTEC VTr.130.N.
Різьбовий фітинг - трійник VALTEC серії VTr.130.N - рівнопрохідний тристоронній фітинг, що використовується для підключення труб з пластику, металопластику, міді, сталі, латуні до компонентів інженерно-сантехнічних систем. Різьба фітингу - циліндрична внутрішня трубна, але також може бути викорис..
Ціна: 121 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - трійник з зовнішньою різьбою VALTEC VTr.131.N.
Фітинг VALTEC VTr.131.N - це модель різьбового рівнопрохідного тристороннього фітингу із зовнішнім циліндровим трубним різьбленням. Різьбовий фітинг - трійник VALTEC VTr.131.N, купити який пропонується для створення якісних з'єднань, виконаний методом гарячого пресування з сантехнічної латуні і з..
Ціна: 169 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - трійник з переходом на зовнішнє різьблення VALTEC VTr.132.N.
Різьбовий фітинг - трійник VALTEC VTr.132.N - це тристоронній рівнопрохідний з'єднувач з переходом на зовнішнє різьблення. У різьбовому фітингу - трійнику VTr.132.N дві сторони мають циліндричну внутрішню трубну різьбу, яка може також поєднуватися з конічним трубним різьбленням, і одна сторона ма..
Ціна: 182 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - трійник з двома переходами на зовнішнє різьблення VALTEC VTr.133.N.
Фітинг різьбовий VALTEC VTr.133.N - це нікельований латунний тристоронній з'єднувач для трубопроводу із сталевих, мідних, металопластикових труб з однаковими діаметральними розмірами. Особливістю різьбового фітингу - трійника VALTEC VTr.133.N є наявність двох переходів на зовнішню циліндричну тру..
Ціна: 197 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - подовжувач VALTEC VTr.197.N
Фітинг різьбовий VALTEC VTr.197.N - це сантехнічний подовжувач, що дозволяє подовжити з'єднання елементів інженерно-сантехнічних систем, сантехнічного обладнання і монтажних приладів, у яких передбачене різьбове з'єднання на 10-50 мм. Основа корпусу VALTEC VTr.197.N виконана у вигляді злагодженої..
Ціна: 47 грн.
Добавить в сравнение
Різьбовий хромований фітинг - подовжувач VALTEC VTr.198.С.
Різьбовий фітинг - подовжувач VALTEC серії VTr.198.C - це нікельований латунний подовжувач з основою круглого перетину для подовження трубопровідних мереж побутового водопроводу, елементів опалювальних систем і завдяки хромуванню, подовжувач VALTEC серії VTr.198.C можливо використовувати з сантех..
Ціна: 55 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - муфта перехідна VALTEC VTr.240.N
Фітинг різьбовий VALTEC VTr. 240 - це сантехнічна різьбова муфта, що використовується для переходу з одного на інший діаметр труби, що мають зовнішню трубну різьбу. Основа різьбової муфти VTr.240.N виконана з латуні серії CW617N методом гарячого пресування і зверху покрита нікелем. Різьбовий фіти..
Ціна: 59 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - муфта сполучна VALTEC VTr.270.N
Різьбовий фітинг VALTEC VTr. 270.N, купити який пропонується для створення роз'ємних трубних з'єднань - це сантехнічна сполучна муфта з внутрішнім типом з'єднання. Сполучна муфта VALTEC VTr. 270.N виконана методом об'ємного гарячого пресування з високоякісної нікельованої латуні, яка стійка до ме..
Ціна: 59 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - муфта роз'ємна VALTEC VTr.340.N
Різьбовий фітинг VALTEC VTr. 340 - роз'ємна сантехнічна муфта, що застосується для створення активних роз`ємних трубних з'єднань з відмінними показниками пропускних спроможностей для трубопроводу із сталевих, мідних і металополімерних труб з елементами інженерної сантехніки. Роз`ємна муфта VALTEC..
Ціна: 196 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - згін роз'ємний VALTEC VTr.341.N
Різьбовий фітинг VALTEC VTr. 341.N - це згін роз'ємний прямий, що складається з двох частин, з'єднаних між собою накидною гайкою. Роз'ємний згін, іншими словами роз'ємна американка, VALTEC серії VTr. 341.N - це універсальний сантехнічний з'єднувач для підключення труб з міді, сталі, металопластик..
Ціна: 128 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - ніпель перехідний VALTEC VTr.580.N
Фітинг різьбовий VALTEC VTr. 580.N - це перехідний ніпель, який застосовується для сполучних операцій з трубами різних діаметральних показників. Перехідний ніпель VALTEC серії VTr. 580.N виготовлений методом гарячого штампування з висококласної сантехнічної латуні з подальшим нанесенням нікелевог..
Ціна: 32 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - ніпель VTr.582.N
Увага! Вказана роздрібна ціна. Для того, щоб дізнатися Вашу ціну на фітинг різьбовий - ніпель VTr.582.N телефонуйте за телефонами: (044) 425-86-81, (097) 989-59-96, (066) 272-06-77, (063) 270- 88-91.   Також для розрахунку і формування знижки відправляйте список товарів на пошту: inf..
Ціна: 36 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - футорка VALTEC VTr.581.N
Перехідна футорка VTr.581.N - це різьбовий приєднувальний елемент, який забезпечує якісні роз'ємні різьбові сполучення металопластикових, мідних трубопровідних магістралей, а також трубопроводів з нержавіючої сталі, де є необхідність приєднання трубопроводів різноманітних за діаметральними розмір..
Ціна: 17 грн.
Добавить в сравнение
Пробка різьбова VALTEC VTr.583.N
VTr.583.N - трубна пробка з різьбовим приєднанням, що має голівку з шістьма гранями. Пробка різьбова VALTEC застосовується для герметизації сполучних вузлів в трубопровідних магістралях побутових і промислових систем, де використовуються труби зі сталі, міді, металополімерів, а також сантехнічних..
Ціна: 39 грн.
Добавить в сравнение
Заглушка різьбова VALTEC VTr.590.N
VTr.590.N - трубна заглушка з різьбовим приєднанням, що має головку з шістьма гранями. Заглушка різьбова VALTEC застосовується для герметизації сполучних вузлів в трубопровідних магістралях побутових і промислових системах, де використовуються труби зі сталі, міді, металополІмерІв, а також сантех..
Ціна: 37 грн.
Добавить в сравнение
Фітинг різьбовий - перехідник VALTEC VTr.592.N
Перехідник VTr.592.N - це різьбовий приєднувальний елемент, який забезпечує якісні роз'ємні різьбові сполучення металопластикових, мідних трубопровідних магістралей, а також трубопроводів з нержавіючої сталі, де є необхідність приєднання трубопроводів різноманітних за діаметральними розмірами. ..
Ціна: 35 грн.
Добавить в сравнение

Різьбові фітінги для труб

На сьогоднішній день затіяти ремонт у себе вдома, при цьому не тільки косметичний, але і капітальний не є проблемою. Люди охоче змінюють і лагодять все те, що давно себе зжила, або працює вже несправностей, тобто сантехніку, електроніку та інше. І для цього зовсім не обов'язково навіть бігати по магазинах - можна зручно сісти за комп'ютер і вибрати весь необхідний товар на сайті. До товарів першої необхідності відносяться труби, різьбові фітинги для труб і сполучна стрічка (за умови, якщо ви затіяли зміну сантехніки). Зупинимося детальніше на такій деталі як фітинги.

Що ж таке фітинги?

Нагадаємо, що фітинги різьбові - це певний вид сполучної трубопровідної арматури. Вони бувають різних видів і відповідно мають різну сферу застосування. Так виділяють сталеві, латунні, чавунні, поліпропіленові та ПНД фітинги. Зручні вони тим, що можуть використовуватися по кілька разів, а латунні до всього іншого мають відмінну міцність і зносостійкість. Тому якщо ви робите ремонт або будуєте будинок і зацікавлені в довгостроковому використанні трубопровідної системи, радимо вам придбати фітинги різьбові латунні. За умови правильної установки вони прослужать вам справно довго.

Які ще переваги ви отримуєте, купуючи фітинги латунні різьбові?

- Фітинги різьбові латунні міцні і герметичні

- При покупці варто звернути увагу на наявність додаткового покриття - це забезпечить вам кращий захист від корозії. Покриття розрізняють хромоване, цинкове і нікельоване, а вибір залежить від ваших потреб і області застосування фітингів.

- Головна перевага латунних різьбових фітингів перед іншими - це можливість однаково добре витримувати як високу, так і низьку температуру

- Різноманіття вибору різьбових фітингів для труб різних типів: від простого кутника до більш складних конструкцій

- Широка область застосування фітингів в ремонті - підходять практично до будь-якого матеріалу

Якщо ви найближчим часом плануєте заміну сантехніки або будь-яких контрольно-вимірювальних приладів, то радимо ознайомитися з представленим асортиментом різьбових фітингів для труб на нашому сайті. У нас ви зможете купити товар по досить комфортною і оптимальною для вас ціною. Наша компанія трепетно ​​ставиться до якості наданого товару і різьбові фітинги не виняток. При виникненні будь-яких питань ми з задоволенням відповімо на них, адже для нас важливий і дорогий кожен покупець.

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній