Кульові крани для води valtec

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Кран кульовий VALTEC BASE VT.214.N
Кран кульовий VALTEC BASE VT.214 - це рівнопрохідний кран з розширеним ресурсом, який підходить для ремонтно-монтажних робіт в інженерно-сантехнічних системах різної спеціалізації. В основі виробництва кульового крана VALTEC VT.214 лежать передові розробки будівельно-сантехнічної індустрії, і вра..
Ціна: 202 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.215.N
Кульовий кран VALTEC BASE VT.215 - це повнопрохідна ремонтнопригодна модель сантехнічного крана зі значно збільшеними ресурсними параметрами. Особливістю крана кульового Валтек VT.215 є те, що діаметральні розміри крана практично відповідають діаметральним розмірами труб в сантехнічній магістралі..
Ціна: 220 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.217.N
Кран VT.217 - це серія кульових ремонтнопригодних кранів від торгової марки Валтек, з досить великим ресурсом. Корпус кульового крана VT.217 складається з двох елементів з нікельованої латуні, які з'єднуються між собою різьбовими з'єднаннями з пропілметакрилатним проклеюванням, яке допустиме в си..
Ціна: 181 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.218.N
Нікельований латунний кран кульовий VALTEC BASE VT 218 - це модель повнопрохідного сантехнічного крана з можливістю регулювання і ремонту. В основі крана кульового Валтек VT 218 лежить злагоджена проста конструкція, високоякісні латунні основні деталі і тефлонові термостійкі додаткові складові кр..
Ціна: 193 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE VT.219.N
Кран кульовий Валтек VT.219.N - це ремонтнопригодна повнопрохідна модель крана зі збільшеними циклами операцій до 55000. Кульовий кран VALTEC BASE VT 219 виконаний з нікельованої високотехнологічної сантехнічної латуні найвищого ґатунку, і укомплектований ручкою у вигляді «метелик» з потовщеними ..
Ціна: 206 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE з полусгоном VT.227.N.
Кран кульовий VALTEC BASE VT.227.N - це модель прямого рівнопрохідного ремонтопридатного крана з полусгоном від торгової марки Valtec, який має розширений експлуатаційний ресурс до 55000 циклів операцій. Як швидкороз'ємний з'єднувальний елемент кульового крана Валтек VT 227 виступає накидна гайка..
Ціна: 232 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE с полусгоном VT.227.N.W.
Кульовий кран Валтек VT.227.NW - це модель прямого ремонтнопригодного рівнопрохідного сантехнічного крана з полусгоном. Кран кульовий VALTEC BASE VT.227.NW, купити який пропонується у нас в онлайн магазині, можливо використовувати для створення активних сполук в трубопроводі для безпроблемної і б..
Ціна: 232 грн.
Добавить в сравнение
Кутовий кульовий кран з полузгіном VALTEC BASE VT.228.N.
Кран кульовий VALTEC VT.228.N - це модель кутового повнопрохідного крана з полузгіном і збільшеними експлуатаційними параметрами. Кутовий кульовий кран Валтек VT.228.N укомплектований зручною рукояткою у вигляді «батерфляй» з ущільненими алюмінієвими стінками і епоксидним покриттям червоного коль..
Ціна: 312 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE кутовий з полусгоном і білою ручкою VT.228.NW
Кран кульовий VALTEC серії VT.228.NW - це кутовий повнопрохідний кран - американка, який використовується в ситуаціях, коли на запірну арматуру є ймовірність передачі згинальних процесів через деформаційні моменти в трубопроводі. Як матеріал корпусу кульового крану Валтек серії VT.228.NW використ..
Ціна: 312 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC COMPACT VT.090.N
Кран кульовий VALTEC серії VT.090.N - це добротна, відповідна європейським стандартам італійська запірна арматура, яка ідеально адаптована під українські умови експлуатації, і широко застосовується в побутових і промислових трубопровідних системах водопостачання і опалення.   Купити ..
Ціна: 125 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC COMPACT VT.092.N
Кульовий кран VALTEC COMPACT - це нове покоління запірної арматури, яка відрізняється компактними розмірами, невеликою вагою і наділена масою технологічних удосконалень, що дозволило підвищити якісні характеристики елемента запірної арматури, і полегшити процес установки і використання.  ..
Ціна: 116 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC COMPACT VT.093.N
VT.093.N - це стандартнопрохідний кульовий кран, який успішно використовується в внутрішньобудинкових і громадських комунікаціях, і спрямований на забезпечення безперебійної роботи систем обігріву і водоподачі.   Кран кульовий VALTEC COMPACT має компактні розміри, але при цьому відрі..
Ціна: 108 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий посилений VALTEC PERFECT VT.315.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.315.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води запобі..
Ціна: 318 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий з прес-з'єднанням VALTEC VT.242.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.242.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води запобі..
Ціна: 140 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE з полусгоном і зовнішньою різьбою VT.226.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.226.N представлені в латунном корпусі, завдяки якому, кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води запобі..
Ціна: 278 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий з обтискним з'єднанням VALTEC VT.343.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.343.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води запобі..
Ціна: 209 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий з обтискним з'єднанням і внутрішнім різьбленням VALTEC VT.342.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.342.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води, запоб..
Ціна: 171 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий з прес-з'єднанням VALTEC VT.243.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.243.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води запобі..
Ціна: 158 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий VALTEC BASE з дренажем і повітровідвідником VALTEC VT.245.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.245.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому, кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води, запо..
Ціна: 288 грн.
Добавить в сравнение
Кран кульовий з плавним управлінням VALTEC VT.252.N
Крани кульові для води від відомого італійського товаровиробника VALTEC серії VT.252.N представлені в латунному корпусі, завдяки якому кран кульовий, ціна якого приємно здивує, наділений підвищеними характеристиками міцності і надійності. Зовнішнє нікелеве покриття кульового крана для води запобі..
Ціна: 262 грн.
Добавить в сравнение

Шаровые краны для воды

 

Шаровые краны сегодня очень популярны. Они позволяют регулировать интенсивность потока воды, подходят для жидкости, предназначающейся для питья. Такие краны изготавливают из латуни, безопасной для людей. Выглядят они весьма эстетично.

Стоит отметить, что краны шаровые для воды бывают штуцерными, муфтовыми, приварными и фланцевыми. В бытовых трубопроводах фланцевые изделия практически не используются. Штуцерную арматуру можно демонтировать и устанавливать в другом месте.

Качественные шаровые краны для воды применяют при подключении стиральных, посудомоечных машин, смесителей, а также сливных баков. Они надежны, легко монтируются, отличаются простотой эксплуатации. Выбирайте краны фирмы Valtec. Они подходят для горячей и холодной воды.

Помните, что кран для воды шаровой от VALTEC изготавливается из высококачественной латуни. При монтаже и в ходе использования он не потрескается и не сломается. Тефлон в седельных кольцах и сальниках оберегает арматуру от воздействия водяных примесей.

Такой шаровой кран для воды снабжен термостойкими рукоятками, которые не позволят вам обжечься при эксплуатации. Для подсоединения арматуры вы можете применять гибкие подводки, что даст вам возможность смонтировать кран без специального инструмента и максимально оперативно.

Считается, что изделия Valtec могут эксплуатироваться на протяжении полувека, поскольку фторопластовые уплотнители почти не изнашиваются.

Бытовые краны от Valtec более герметичны, чем традиционные вентили и заглушки. Недаром их выбирают многие. Вы можете приобрести такую арматуру в специализированном виртуальном магазине Valtec. Забрать заказ клиенты могут самовывозом. Если у вас нет свободного времени, краны привезет вам курьер. Это касается киевлян. Жители остальных украинских городов тоже не будут долго ждать свой заказ. Его им доставят максимально быстро, без всяких задержек.

Ассортимент в данном виртуальном магазине весьма обширен, поэтому вы без труда сумеете подобрать подходящий вам кран. Чтобы сэкономить время, воспользуйтесь удобным поиском. Если вы желаете попросить о помощи специалиста, закажите звонок, посетив сайт. Профессионал с вами моментально свяжется и поможет с подбором запорной арматуры.

Товар, представленный на сайте, прошел обязательную сертификацию, он соответствует всем действующим сейчас нормам, поэтому вы можете смело использовать такую запорную арматуру в быту.

 

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній