Труби

Показувати:  
Відображати:
Сортування
Труба поліпропіленова VALTEC VTp.700.0020.20
Поліпропіленові труби VALTEC в Україні сьогодні є одним з найпопулярніших і затребуваних сантехнічних систем. Труби поліпропіленові Valtec серії VTp.700.0020 широко використовуються і рекомендуються найвідомішими вітчизняними сантехнічними компаніями, адже дані вироби перевірені часом!  ..
Ціна: 42 грн.
Добавить в сравнение
Металопластикова труба VALTEC PEX-AL-PEX 16х2,0 мм.
Труби металополімерні Валтек виготовляються відповідно сучасних високотехнологічних розробок на висококласному обладнанні з повним контролем якості на всіх робочих етапах виробництва, від застосовуваного матеріалу для виготовлення труб до повністю готових виробів.   Металопластикова ..
Ціна: 47 грн.
Добавить в сравнение
Металопластикова труба VALTEC PEX-AL-PEX 20х2,0 мм.
Труба металопластикова VALTEC V2020 має тришарову структуру PEX-AL-PEX. Труба Valtec PEX-AL-PEX - це конструктивна будова, яка складається з внутрішньої труби, непроникного алюмінієвого прошарку, що з'єднується із зовнішнім і внутрішнім поліетиленовим шаром за допомогою універсального клейового с..
Ціна: 64 грн.
Добавить в сравнение
Металопластикова труба VALTEC PEX-AL-PEX 26х3,0 мм.
Труба VALTEC РЕХ-АL-РЕХ V2630 - це високоякісні вироби, що повністю відповідають основним вимогам сучасної інженерно-сантехнічної та будівельної галузі.   Металопластикова труба VALTEC V2630, яку ми пропонуємо купити в Києві на сайті valtec-kiev.com.ua, можливо застосовувати: &nb..
Ціна: 134 грн.
Добавить в сравнение
Металопластикова труба VALTEC PEX-AL-PEX 32х3,0 мм.
Металопластикова (металополімерна) труба V3230 - високоякісний виріб від провідної італійської компанії Valtec. Металопластикові труби серії V3230 мають безліч переваг в порівнянні з аналогічною продукцією інших фірм. По-перше, труби не піддаються корозійним процесам і стійкі до відкладення сольо..
Ціна: 189 грн.
Добавить в сравнение
Труба поліпропіленова VALTEC армована алюмінієм VTp.700.AL25 PN 25
Поліпропіленова труба VALTEC марки VTp.700.AL25 - виріб, який армований алюмінієм і відповідає п'ятому класу експлуатації у відповідності з нормами ГОСТ (ДСТУ) 32415-2013.   Поліпропіленова труба VALTEC VTp.700.AL25, ціна на яку не зможе не порадувати, можливо, використовувати в інже..
Ціна: 62 грн.
Добавить в сравнение
Труба поліпропіленова VALTEC армована скловолокном VTp.700.FB20 PN 20
Армована скловолокном поліпропіленова труба Валтек VTp.700.FB20 широко використовується в трубопроводах подачі гарячої води, в питних і господарсько-побутових трубопроводах, в опалювальних водяних системах, а також у високотехнологічних магістралях, в яких газовий або водяний теплоносій не робить..
Ціна: 43 грн.
Добавить в сравнение
Труба поліпропіленова VALTEC армована скловолокном VTp.700.FB25 PN 25
Труби з поліпропілену в інженерно-будівельній сфері застосовуються для самих різних завдань. Проте найчастіше використовуються поліпропіленові труби армовані скловолокном для побутового водопостачання, опалення та обігріву. Труби з поліпропілену VALTEC VTp.700.FB25, купити, які ми пропонуємо в ць..
Ціна: 74 грн.
Добавить в сравнение
Труба поліетиленова VALTEC VP1620.3 PEX-EVOH, 16 мм, 200 м.
Поліетиленова труба VALTEC VP1620.3 - це труба із зшитого поліетилену PEX-EVOH, який виготовляється з щільного звичайного поліетилену методом спеціальної обробки, що сприяє появі об'ємних взаємозв'язків на молекулярному рівні.   Завдяки цьому труби із зшитого поліетилену VALTEC VP162..
Ціна: 40 грн.
Добавить в сравнение
Труба поліетиленова VALTEC VP2020.3 PEX-EVOH, 20 мм, 100 м.
Поліетиленова труба VALTEC VP2020.3 має зовнішній діаметр двадцять міліметрів і товщину стінок два міліметри. Труба поліетиленова VALTEC VP2020.3, яку можна купити в Києві для створення активних трубопровідних внутрішньобудинкових з'єднань в системах водопостачання холодною і гарячою водою, опалю..
Ціна: 49 грн.
Добавить в сравнение
Труба з нержавіючої сталі VALTEC VTi.900.304.
Труба з нержавіючої сталі VALTEC VTi.900.304 використовується для створення активних надійних і довговічних сантехнічних з'єднань при монтажних роботах в сантехнічних системах різного призначення, наприклад, в опалювальних системах, в системах водопостачання і водоперекачування, а також в різнома..
Ціна: 151 грн.
Добавить в сравнение
Гнучка підводка для води VALTEC VTf.001.IS з ніпелем з нержавіючої сталі
Перебуваєте в тривалих пошуках, де купити гнучку підводку для води, яка виділялася б відмінними показниками якості і тривалим терміном служби? Кращого варіанту, ніж підводка гнучка VTf.001.IS від відомого товаровиробника Valtec Вам просто не знайти!   Гнучка підводка для води VALTEC ..
Ціна: 93 грн.
Добавить в сравнение
Гнучка підводка для води VALTEC VTf.002.IS з ніпелем з нержавіючої сталі, гайка-штуцер
Напевно, Ви вже стикалися з ситуацією, коли, бажаючи підключити будь-який пристрій сантехніки або побутову техніку, пряме підключення сантехнічного приладу здійснити просто неможливо. Тому виникає необхідність додаткового подовжуючого пристрою для якісного приєднання побутових інженерних приладів..
Ціна: 125 грн.
Добавить в сравнение
Підводка гнучка для змішувача VALTEC VTf.003.IS з ніпелем з нержавіючої сталі і штуцером 18 мм
Будь-яка необережність при установці і покупка дешевого сантехнічного обладнання не рідко тягне за собою не тільки великі грошові витрати, але і забирає багато часу і сил.   Купити гнучку підводку для змішувачів VALTEC VTf.003.IS - це найкращий і швидкий спосіб підключення будь-якого..
Ціна: 88 грн.
Добавить в сравнение
Підводка гнучка для змішувача VALTEC VTf.004.IS з ніпелем з нержавіючої сталі і штуцером 35 мм
Підводка для змішувача - це один з найбільш затребуваних і застосовуваних конструкцій, які використовуються для підключення сантехнічних приладів. Тому при необхідності приєднання змішувача до трубопроводу або заміни старих гнучких шлангів, ми встаємо перед вибором, яку і де купити підводку для з..
Ціна: 126 грн.
Добавить в сравнение
Труба з поліетилену підвищеної термостійкості VALTEC VR1620.1
Труби поліетиленові серії VR1620.1 від ТМ VALTEC є термопластичним виробом, який піддається численним процесам зварювання і розплавлення. Цього вдалося домогтися, завдяки використанню високоякісного поліетилену PE-RT зі спеціальними октеновими розгалуженнями від головного ланцюга полімерної основ..
Ціна: 30 грн.
Добавить в сравнение

Абсолютно в усіх будинках є присутньою система подання і відведення води. Йдеться про украй важливе комунальним благо, що забезпечує хороші умови для життя. Самі труби з'явилися ще сотні років назад, коли по каналах вода доставлялася в колодязі і фонтани - у той час водопровід вважали сьогоденням дивом техніки. Сьогодні ж такі системи є буденними і ніхто не замислюється над їх важливістю до тих пір, поки вони не зламаються.

 

З яких матеріалів можна придбати труби?

 

Труба може бути виготовлена з самих різних матеріалів. Все залежить від того, як вона застосовуватиметься надалі. Частенько виробники випускають продукцію, яка робиться з :

 

  • Металопластика - найбільш поширений вид. Відрізняється хорошими експлуатаційними властивостями, доступною ціновою політикою. Його часто використовують домовласники, що самостійно займаються монтажем. Встановлюються такі труби украй легко, не вимагається додатково купувати дороге устаткування, немає корозії. До речі, такі вироби не проводять електрику, що гарантує безпеку.
  • Поліетилену. Вироби застосовуються для водопроводу холодної води. Можуть зберігати міцність навіть при найнижчих температурах. Є непоганим варіантом для заміського будинку і дачі. Вважаються легенями, їх не складно монтувати. Не потребують заміни упродовж 50 років.
  • Поліпропілену. Його можна назвати фаворитом на ринку. Відрізняється міцністю, акуратністю, гарним зовнішнім виглядом. З'єднується за допомогою паяльника, зварювання. Шви є герметичними, надійними, але у разі виникнення проблем потрібно буде різати виріб. Такі труби для опалювання зазвичай служать близько 30 років.

 

У окрему категорію відносяться мідні труби, які з'єднуються безліччю способів. Наприклад, можуть спаюватися або згвинчуватися за допомогою спеціальних кілець. Виріб стійкий до солідних температур, може витримати високий тиск, оснащено антибактеріальними властивостями. Буває різних форм, діаметрів, тому установка завершиться дуже швидко. Є міцнішими в порівнянні з пластиковими.

 

Як правильно вибрати труби?

 

Правильно вибрати труби для теплої підлоги куди складніше в порівнянні із сталевими варіантами. Пов'язано це, передусім, з широкою різноманітністю виробів (йдеться про поліетилен низького тиску, поліпропілен, ПВХ і так далі). Причому з кожним роком з'являється все більше нових різновидів. Приміром, нещодавно був випущений новий тип полипропиленовых виробів з матеріалу PE - RT - для нього характерна підвищена термостійкість.

Щоб труба профільна відповідала усім параметрам і була швидко встановлена, необхідно також акцентувати увагу на діаметрі, який залежить від водного натиску (чим він нижчий, тим більш високим діаметр має бути, тонка труба при мінімальному натиску здатна дати невеликий водяний струмінь), довжини трубопроводу (чим більше від протяжний, тим нижчим буде натиск в мережі і потрібно буде застосовувати максимальний діаметр). Також треба всілякі повороти і стики, адже саме ці елементи знижують тиск. Труби з великим діаметром зроблять активнішим вступ рідини в квартиру. Такі чинники пов'язані безпосередньо з трубопровідними властивостями. Окрім них треба враховувати температуру води, параметри насосів і так далі.

Більше того, перш ніж купити трубу для теплої підлоги обов'язковому варто простежити, щоб на виробі були відсутні сплюснуті ділянки, переломи і сильні вигини. При виявленні такої ділянки продукцію краще не купувати, адже вона не буде придатною для монтажу. Перед купівлею виробів уважно треба перевірити відсутність тріщин, слідів, що відшаровуються, задирок. Нерідко ці дефекти можуть з'являтися в результаті неправильного зберігання або доставки.

Вибірково вимірюється зовнішній діаметр і товщина стінок. Перевіряється функціональність кранів, вентилів. На фасонних елементах не мають бути присутніми надломи, гострі краї, задирки. Якщо на гумових прокладеннях є розриви - це говорить про низьку якість виробу.

 

Купити труби в спеціалізованому інтернет-магазині Valtec

 

Профільна труба дійсно вважається украй затребуваним виробом, придбати яке рекомендується в інтернет-магазині Valtec. Тут пропонується ознайомитися з широким асортиментом продукції. Кожна товарна позиція супроводжується коротким описом, де говориться про технічні характеристики. У разі потреби можна зв'язатися з менеджером і він проконсультує з усіх питань, розповість, що таке труба для теплої підлоги, у яких випадках її потрібно і яку модель краще всього придбати.

 

Труби, Фітинги, Крани, Коллектори, Редуктори, Клапани, Арматура безпеки, Фільтри, Автоматика, Інструмент
Кошик
Ваш кошик порожній